Kadıköy fare ilaçlama firması olarak müşterilerimizi farelerden kalıcı olarak kurtarmakta ve fare şikayetleri olan yaşam alanlarının daha temiz hale gelmesini sağlamaktayız. Gelişen teknoloji ile beraber fare ilaçlama işlemi için teknolojik fare kovucu cihazlar kullanmakta ve zararsız ilaçlar tercih etmekteyiz. Farelerin birtakım hastalık taşıma riskleri olduğu için yapılan ilaçlama sonucunda başarılı bir sonuç alabilmek oldukça önemlidir. Profesyonel bir firma olarak büyük bir titizlikle farelerin karanlık ve kuytu köşelerde yaptıkları yuvaları keşfetmekte ve bu yuvaları imha etmekteyiz.

Kadıköy fare ilaçlama firması

Evde farenin bulunması ev içerisinde yaşayanlar için oldukça tehlikeli bir durumdur. Etrafta dolaşan fareler; üzerlerindeki kir ve bakterileri etrafa yaymaktadırlar. Aynı zamanda idrarları ve dışkıları ile bulundukları bölgeyi işaretlemektedirler. Dişleri devamlı olarak bir büyüme halinde olduğu için dişlerinin boylarını ayarlayabilmek adına kemirme ihtiyaçları bulunmaktadır. Ev içerisinde çeşitli delikler açabilmektedirler. Dolayısı ile hem yaşam alanı içerisindeki gıdalara ve eşyalara zarar vermekte hem de insan sağlığını tehdit etmektedirler. Kadıköy fare ilaçlama şirketi olarak müşterilerimizin bu tehlikelerden kurtulabilmeleri adına, farenin türüne göre belirlediğimiz yöntemler ile fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Uzman ve deneyimli ekibimiz, ilaçlar ve istasyonları doğru alanlara yerleştirmektedirler. Amatör bir ekibin yanlış yöntemler ile fare ilaçlama işlemi yapması oldukça kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin profesyonel bir firma ile çalışmaları, problemlerini kalıcı olarak çözmelerini sağlamaktadır.

Kadıköy belediyesi fare ilaçlama

Sağlık bakanlığı onaylı kadıköy fare ilaçlama hizmeti veren firmamız; insan ve çevre sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan ilaçlar ile ilaçlama yapmaktadır. Bu sebeple kadıköy fare ilaçlama hizmeti alan müşterilerimizin yaşam alanlarından uzun saatler boyunca uzak kalmalarına gerek olmamaktadır. Yaklaşık 20 dakikalık bir ilaçlama sonrasında evlerine ve işyerlerine girebilmeleri mümkündür. Firmamız müşterilerine oldukça uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktadır. İlaçlama fiyatları; fareler için kurulacak istasyon sayısına, kullanılacak olan ilaçlama yöntemine, fare ilaçlaması yapılacak olan alanın büyüklüğüne ve farelerin türüne göre değişiklik göstermektedir. Özellikle işyerlerine fare ilaçlaması yapıldıktan sonra firmamız periyodik olarak da ilgili işyeri için kontrol sağlamaktadır.