Kadıköy iş yeri ilaçlama şirketi olarak müşterilerimizin işyerlerine yuva yapan akrep, pire, fare, hamam böceği, güve gibi haşerelerin yuvalarını kalıcı olarak yok etmekteyiz. İletişim adreslerimiz üzerinden istedikleri gün ve saate randevu alabilmeleri mümkündür. Deneyimli ekibimiz ilaçlama yapılacak olan alanı inceledikten sonra hem fiyat çıkartmakta hem de uygulanacak olan ilaçlama planını belirlemektedirler.

Kadıköy iş yeri ilaçlama firması

Ofisler, fabrikalar, şantiyeler gibi işyerlerinde çeşitli atıklardan ve kimyasal maddelerden dolayı böcek ve haşere problemleri daha fazla olmaktadır. Ayrıca bir adet değil birden fazla haşere türüne bu alanlarda rastlanabilmektedir. Bu da bu işyerlerinde çalışan kişilerin ciddi sağlık problemi yaşayabilecekleri anlamına gelebilmektedir. Hem maddi hem de manevi kayıpları engelleyebilmek amacı ile vakit kaybetmeden ilaçlama yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bu mikroplar salgın bir hastalığa bile dönüşebilmektedirler. Firmamız ise doğru yöntem ve ilaçlar ile haşereleri kontrol altına almakta ve yok etmektedir. Kadıköy iş yeri kokusuz ilaçlama hizmeti ile müşterilerimizin işyerlerinden uzun süre ayrı kalmalarını önleyerek çalışma programlarını da bozmadan ilaçlama yapmaktayız.

İş yeri ilaçlama fiyatları

Kadıköy iş yeri ilaçlama fiyatları işyerinin bulunduğu alanın büyüklüğüne, işyerinde bulunan haşerelerin türlerine ve yoğunluklarına, kullanılacak olan ilaçlama yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Uygun bir fiyat politikası uygulayan firmamız; hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine karşı aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Uygun fiyat ile yüksek kalitede hizmet veren firmamız; çalışma alanlarına herhangi bir zarar vermeden işyerlerinin hızlı ve güvenli şekilde ilaçlanabilmesini sağlayabilecek kapasitededir.

Kadıköy iş yeri böcek ilaçlama

Kadıköy iş yeri ilaçlama firmamız; 7/24 işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir. Çalışma alanlarında baş gösteren bütün haşere ve kemirgenlerin problemsiz bir şekilde yok edilebilmesi sağlanmaktadır. Garantili hizmet veren firmamız; müşterilerinin ilaçlama sonrasında eğer böcek istilası problemi çözülmez ise, ücretsiz bir şekilde ilaçlama hizmeti vererek kalıcı bir şekilde böceklerden kurtulmalarını sağlamaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız; insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçlar ile ilaçlama yapmaktadır. Kullanılan ilaçlar; kanserojen veya insan sağlığını tehdit edebilecek bir içeriğe sahip olmamaktadır.