Kadıköy karınca ilaçlama işlemini firmamız uzun yıllardır vermektedir ve kokusuz ilaçlama yöntemi ile yapılan işlem sonucunda müşterilerimizin yaşam alanlarından uzun süre uzaklaşmalarına gerek olmamaktadır. Karıncaların yumurtlama dönemleri ve yuvaları tespit edilerek buna göre kalıcı bir şekilde karıncaları yok etmek için doğru yöntem belirlenmektedir. Bazı durumlarda ve mekanlarda tek bir ilaçlama yerine belirli periyotlarda ilaçlama yapılması gerekebilmektedir.

Kadıköy karınca ilaçlama firması             

Özellikle güneşli bölgeleri tercih eden karıncalar; birçok farklı türe sahiptirler. Bu türler içerisinde bahçe karıncaları ve siyah karıncalar; hastalık taşımadıkları için bulaştırma riski de yaratmamaktadırlar. Ancak dışarıda nerede gezdikleri bilinmediği için gezdikleri yerlerden taşıdıkları mikroplar da tehlike yaratmaktadır. Yuva yaptıkları bölgelerde geniş bir alanda gezmektedirler ve gıda kaynaklarının etrafında da kümelenmektedirler. Özellikle toprak ve dış duvar dibinde daha fazla görülen delikler, karıncaların o bölgede yuva yaptığına işaret etmektedir. Karıncalar ile ciddi problemler yaşayanlar için Kadıköy karınca ilaçlama şirketi olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize garantili hizmet vermekteyiz ve karınca yuvalarının tamamının temizlenmemesi durumunda, ikinciye ücretsiz bir şekilde müşterilerimizin yaşam alanlarını ilaçlamaktayız. Sosyal böcekler olarak da bilinen karıncalardan tamamen kurtulmak için profesyonel bir firma tarafından ilaçlama yapılması gerekmektedir. Çünkü karıncaların girebilecekleri alanlar oldukça geniş olduğu için sadece işinin ehli olan ekipler karıncaları kalıcı olarak yok edebilmektedirler.

Kadıköy belediyesi karınca ilaçlama

Kadıköy karınca ilaçlama firması olarak müşterilerimize sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız ilaçların asıl hedefi karıncaları yok etmek olduğu için ilaçlanan bölgede yaşayan insanlar veya çevre herhangi bir şekilde zarar görmemektedir. Ekiplerimiz öncelikle karıncaların yuvalarını tespit etmektedirler. Ardından bu yuvaların kalıcı olarak yok edilebilmesi için doğru yöntemi belirlemekte ve sonrasında gerekli ilaçları temin ederek uygulamaktadırlar. Jel, likit ve toz insektisitler ile Kadıköy karınca ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz ilaçlama yapılacak olan alan fark etmeksizin bizimle iletişime geçerek istedikleri gün ve saate randevu alabilmektedirler. 7/24 hizmet veren firmamız; ev, ofis, hastane, okul, banka gibi birçok binada ilaçlama yapabilecek donanıma sahiptir.