Kadıköy pire ilaçlama ile yaşam alanları içerisindeki insanların ve evcil hayvanların daha sağlıklı şartlar altında yaşayabilmeleri sağlanmaktadır. Deneyimli firmamız garantili pire ilaçlama hizmeti vermektedir. Pire ilaçlaması yapıldıktan sonra ilaçlama yapılan alanın bir süre havalandırılması ve sonrasında temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle evinde evcil hayvan bulunanların ileride evcil hayvanlarını kaybetmeye varabilecek ciddi problemler yaşamamaları için pire şüphesinin olması durumunda, vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. İletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek 7/24 randevu oluşturabilmeleri mümkündür.

Kadıköy pire ilaçlama firması

Kadıköy pire ilaçlama şirketi olarak müşterilerimizin baş edemedikleri pire problemleri ile ilgilenmekte ve pire problemlerinden kalıcı olarak kurtulmalarını sağlamaktayız. Pireler oldukça hızlı çoğalmakla beraber ortalama 2 haftadan 8 aya kadar ömre sahip olan canlılardır. Kozalarının 2 yıla kadar inaktif kalarak uygun şartlar sağlandığında yumurtalardan çıkabilmesi mümkün olmaktadır. Farklı türleri vardır ve evcil hayvanların yataklarının düzenli olarak yıkanması, pire tarağının kullanılması ve yaşam alanının temiz tutulması pire problemini önleyebilecek yöntemlerden biridir. Pire problemini ortadan kaldıran firmamız; müşterilerine ilaçlama sonrasında nasıl bir yol izler ise tekrar pire problemi yaşamayacağını da anlatmaktadır. Ayrıca belirli periyotlarda yaşam alanlarına pire için ilaçlama yapılması da gerekebilmektedir.

Kadıköy belediyesi pire ilaçlama

Pirelerin yok edilmesi için sıvı ve toz özel ilaçlar kullanılmaktadır. Kadıköy pire ilaçlama ilacı olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan, insan ve çevre sağlığına karşı bir zararı bulunmayan ilaçlar kullanılmaktadır. İki veya üç ilaçlama ile pirelerden kalıcı bir şekilde kurtulabilmek mümkün olmaktadır. Pirelerin tamamen bitirilebilmesi için yavru pirelerin de yok edilmesi gerekmektedir. Ancak Kadıköy pire ilaçlama hizmetimiz ile yavru pirelerin kapsül benzeri bir yapı içerisinde olması dolayısı ile yok edilebilmeleri mümkün olmamaktadır. Bu sebeple ilaçlama işlemi tekrarlanarak yaşam alanı içerisinde ilaçlama sonrasında pire kalmasının önüne geçilmektedir. Pire ilaçlaması yapıldıktan sonra ilaçlanan alana bir süre girilmemesi gerekmektedir. Bunun için ideal süre ise 4-6 saat arası bir süredir. Bu konu ile ilgili deneyimli ekibimiz müşterilerimize net bir bilgi vermektedirler.