Moda böcek ilaçlama hizmetini, müşterilerimizin evlerindeki böcek ve haşerelerin yuvalarını yok etmek ve onlara daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak amacı ile vermekteyiz. Sitemizden veya iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek randevu alabilmeleri mümkündür.

Haşere ilaçlama şirketi moda

Moda böcek ilaçlama firması olarak bütün böcekleri yok edebilecek tekniklere ve ilaçlara sahip bir firma olmaktayız. Sağlık bakanlığı onaylı olan ilaçlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yüzeysel bir temizliğin kalıcı bir çözüm olmadığının bilincinde olan firmamız; müşterilerine kalıcı bir çözüm sunabilmek için detaylı bir çalışma yürütmektedir. Müşterilerimiz eğer ilaçlama sonrasında yaşam alanlarındaki haşerelerden kurtulamazlarsa, bu durumda ekibimiz telafi amaçlı ücretsiz bir şekilde evlerini tekrar ilaçlamaktadır.

Moda ev ilaçlama

Böceklerin birçoğu, gıda maddelerine yakın yerlerde yaşamaktadır. Ancak böcekler gezdikleri yerlerden mikrop taşıdıkları için özellikle ev ortamına yuva yapmaları oldukça tehlikeli olmaktadır. Böceklerin istilasına uğramış bir evde yaşayanlar, gıda zehirlenmesi gibi pek çok problem yaşayabilmektedirler. Firmamız ise müşterilerine çevre ve insan dostu ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Büyük bir titizlikle öncelikle ilaçlama öncesinde ve sonrasında ne yapmaları gerektiğini anlatmakta ve ardından nasıl ilaçlama yapacakları ile ilgili gerekli bilgiyi verdikten sonra doğru yöntem ve ilaçlar ile işlemi gerçekleştirmektedirler. Müşterilerimizin evleri ilaçlandıktan sonra eğer kokusuz ilaçlama yapılmış ise hemen evlerine girebilmeleri mümkün olmaktadır. Ancak kokulu ilaçlama yapılmış ise, bir süre eve girmemeleri tavsiye edilmektedir. Eve girdikten sonra ise; evin havalandırılması gerekmektedir.

Moda kurumsal ilaçlama

Firmamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine ilaçlama hizmeti vermektedir. Kurumsal ortamlarda önemli evraklar ve belgeler, haşereler sebebi ile tehlikeye girebilmektedir. Dolayısı ile kısa süre içerisinde gittikçe üreyerek çoğalan ve önlenemeyecek hale gelen haşereler için ilaçlama firması ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Kurumsal müşterilerimize moda kokusuz ilaçlama hizmetimiz ile kalıcı bir şekilde ofislerindeki haşerelerden kurtulmayı vaat etmekteyiz. Mesai saatlerini ve işlerini etkilememesi açısından kokusuz ilaçlama ile çalışma ortamlarına hemen girebilmelerini sağlamaktayız. Moda böcek ilaçlama hizmetini kurumsal müşterilerimizin belirttikleri gün ve saatler içerisinde zamanda herhangi bir sarkma olmadan hızlı bir şekilde bildirmekteyiz.